100% aróma olej do kúpeľa <b>Pomaranč, Lemngras</b>

100% aróma olej do kúpeľa Pomaranč, Lemngras

100% prírodné. Z tohto dôvodu je balenie v skle. Kombinácia esenciálnych olejov pomaranč, lemongrass a obohatené o bambucké maslo a vitamín E poskytuje osviežujúci kúpeľový zážitok. Osviežujúca vôňa aktivuje telo a myseľ. Tento aromatický kúpeľový olej je vyrobený len z prírodných surovín, bez syntetických farbív a parfumov, bez konzervačných látok a minerálnych olejov.
Info
Objem: 500ml
Cena bez DPH: 26,20EUR
Cena s DPH: 31,44EUR
100% aróma olej do kúpeľa <b>Med, Zázvor</b>

100% aróma olej do kúpeľa Med, Zázvor

100% prírodné. Z tohto dôvodu je balenie v skle. Kombinácia esenciálnych olejov medu, zázvoru obohatené o bambucké maslo a vitamín E poskytuje osviežujúci kúpeľový zážitok. Osviežujúca vôňa aktivuje telo a myseľ. Tento aromatický kúpeľový olej je vyrobený len z prírodných surovín, bez syntetických farbív a parfumov, bez konzervačných látok a minerálnych olejov.
Info
Objem: 500ml
Cena bez DPH: 26,20EUR
Cena s DPH: 31,44EUR
 
100% aróma olej do kúpeľa <b>Kokos, Mäta</b>

100% aróma olej do kúpeľa Kokos, Mäta

100% prírodné. Z tohto dôvodu je balenie v skle. Kombinácia esenciálnych olejov kokosu, mäty obohatené o bambucké maslo a vitamín E poskytuje osviežujúci sladký kúpeľový zážitok. Osviežujúca vôňa aktivuje telo a myseľ. Tento aromatický kúpeľový olej je vyrobený len z prírodných surovín, bez syntetických farbív a parfumov, bez konzervačných látok a minerálnych olejov.
Info
Objem: 500ml
Cena bez DPH: 26,20EUR
Cena s DPH: 31,44EUR
100% aróma olej do kúpeľa <b>Divá ruža</b>

100% aróma olej do kúpeľa Divá ruža

100% prírodné. Z tohto dôvodu je balenie v skle. Esenciálny olej divá ruža a bambucké maslo s vitamín E poskytuje osviežujúci kúpeľový zážitok. Osviežujúca vôňa aktivuje telo a myseľ. Tento aromatický kúpeľový olej je vyrobený len z prírodných surovín, bez syntetických farbív a parfumov, bez konzervačných látok a minerálnych olejov.
Info
Objem: 500ml
Cena bez DPH: 26,20EUR
Cena s DPH: 31,44EUR